درباره ما

در دنیای امروز تکنولوژی با سرعت شگفت انگیزی در حال رشد و نمو است و در این میان اینترنت به عنوان رسانه ای تکنولوژیک و نو نقشی اساسی را ایفا میکند. سایتهای اشتراک مطالب و لینک از جمله ابزارهای یافتن منابع جدید در مورد تکنولوژی هستن اما فقدان وجود سایتی با این مضمون و بصورت تخصصی در دنیای وب پارسی کاملا احساس میشد. سایتهای موجود مانند "دنباله" و "بالاترین" با تلاش برای تحت پوشش قرار دادن همه ی موضوعات اجتماعی، سیاسی، ورزشی، هنری و... راه سختی را برای فرهنگ سازی در استفاده از این ابزار طی کردند اما در نهایت تبدیل شدند به ابزاری سیاسی و گاها با جریانات داخلی که موجب مسدود شدن آنها شد. از طرفی برای قشر فعال فارسی زبان در حوزه ی انفورماتیک و رایانه در این سایتها جایی برای عرضه ی مطالب تخصصی و بصورت دسته بندی شده وجود ندارد - بصورتی که برای ارائه ی مطالب جدید و به اشتراک گذاشتن آن باید دست به دامن رسانه های دیگری مثل ایمیل، شبکه های اجتماعی و... شد.

سایت لینک پد با هدف پر کردن این شکاف و ارائه ی خدمتی که مورد نیاز طیف وسیعی از کاربران پارسی زبان است متولد شد. فکر میکنیم این مهم است که تلاش برای ایجاد یک سرویس نه برای کسب درآمد یا شهرت بلکه صرفا برای جوابگویی به یک نیاز و و خدمت باشد و این چیزی است که ما را برای تلاش و صرف وقت و هزینه در این راستا ترغیب کرد.

لینک پد تحت پشتیبانی هیچ شرکت یا جمعیتی نیست اما با این حال سعی شده همه چیز در نهایت دقت و کیفیت انجام شود تا برای پاسخگویی به نیاز کاربران کافی باشد. نگاه به سایتهای بزرگ و قدیمی این حوزه در جهان کمک میکند تا امکاناتی که قبلا به خوبی مورد استفاده قرار گرفته برای کاربر پارسی زبان نیز فراهم باشد. میزبانی این سایت بر روی سرور اختصاصی انجام میشود و در صورت افزایش بار ترافیکی برای ارتقاء آن اقدامات لازم انجام خواهد شد.

در هر صورت همیشه و همه جا نقص و عیب وجود دارد و همینطور راه هایی برای بهتر شدن. از شما تقاضا داریم در این موارد با ما در ارتباط باشید و برای بهبود کیفیت این سایت کمک کنید. بخش ارتباط با ما و همینطور ایمیل info@linkpad.ir آماده ی پذیرش دیدگاه های شماست. با تشکر